Do galérie Sme víťazmi Behu oslobodenia boli pridané fotografie.
V piatok 8. mája sa v Zámockom parku uskutočnil 43. ročník Behu oslobodenia. 39 zúčastnených žiakov našej školy tak oslávilo sviatok behom a počínali si opäť úžasne. Všetci naši žiaci zo seba vydali maximum a získali sedem individuálnych medailových umiestnení a jedno kolektívne zlato v podobe putovného pohára Centra voľného času v Malackách. Pre tento rok sme teda víťazmi Behu oslobodenia a víťazný pohár sa bude teraz celý rok ligotať v našej škole. Všetkým zúčastnením k úspechom gratulujeme a ďakujeme za prejavenú snahu aj vo svojom voľnom čase, čo je v dnešnej dobe veľká cnosť. Nezabudneme ich samozrejme všetkých spomenúť.
Boli to žiaci 1. – 2. ročníka: Nicolas Salay (1.miesto), Juraj Kubišta (2.miesto), Samuel Jurkovič, Tomáš Sedláček, Marek Gašparín, Dominik Marek, Samuel Vician, Jozef Daniel, Michal Andil, Jakub Kovarik, Tomáš Húšek, Šimon Škrovánek, Matúš Stachovič a Marko Lachký.
Žiačky 1. – 2. ročníka: Cyntia Chmelová, Soňa Fajtáková, Ella Puškáčová Kristína Prokopová a Timea Gerbáčová,
Žiaci 3. – 4. ročníka: Filip Pechal (2.miesto), Enrique Spišiak, Martin Lachký, Daniel Rohlíček a Tomáš Škrovánek.
Žiačky 3. – 4. ročníka: Ester Mošovská (2.miesto), Vanesa Horváthová, Lea Kolandrová, Natália Kolandrová, Kristína Sabová, Silvia Fajtáková a Laura Schnitzer.
Žiaci 5. – 7. ročníka: Patrik Dian (3.miesto), Filip Mošovský, Alex Korenič a Martin Schnitzer.
Žiačky 5. – 7. ročníka: Nicol Hladíková (2.miesto), Denisa Cabadajová (3.miesto), Laura Ingvortová a jedna deviatačka Ľubica Kolandrová.
Výsledky