Do galérie Cezpoľný beh boli pridané fotografie.
V piatok 2. októbra sa naši žiaci už tradične zúčastnili na okresnom kole v cezpoľnom behu v Zámockom parku. Tento beh sa každým rokom teší stále väčšej popularite. Toľko detí ako tento rok na ňom hádam ešte nikdy nebolo. V tejto mase pretekárov sa z našich žiačok najviac darilo Ester Mošovskej (4.B), ktorá dobehla vo svojej kategórii ako druhá, Eve Balaščíkovej (5.A), ktorá dobehla tesne za ňou ako tretia. Medzi chlapcami sa najviac darilo Matejovi Višváderovi (4.A) a Filipovi Mošovskému (6.B), ktorí obaja vybojovali tretie miesta. Za povšimnutie však stoja určite aj tesné štvrté miesta v podaní Melánie Krškovej (4.A), Aylin Eginovej (5.A), Nicol Hladíkovej (8.A), alebo piate miesto Viktórie Horváthovej (7.B). Okrem individuálnych umiestnení sme však boli úspešní aj v umiestneniach družstiev, kde sa brali do úvahy najlepšie umiestnenia dvoch pretekárov v jednej vekovej kategórii z jednej školy. V šiestich kategóriách sa nám podarilo 2 krát umiestniť na 1.mieste, 1 krát na 2.mieste a 3 krát na 3.mieste. Všetkým našim reprezentantom ďakujeme a k úspechom im blahoželáme.