Do galérie Majsterky okresu vo vybíjanej boli pridané fotografie.
V stredu 11.03.20105 sa v ŠH Malina odohral turnaj vo vybíjanej najmladších žiačok, čiže žiačok 4.-5. ročníka. Naše žiačky po minuloročnom víťazstve, keď bola väčšina z nich ešte len v 3. ročníku, boli miernymi favoritkami na víťazstvo v turnaji a obhajobu titulu majsteriek okresu vo vybíjanej. Tento rok sa na turnaji zúčastnilo 5 družstiev a hralo sa systémom každý s každým. Dievčatá z našej školy prešli turnajom bez zaváhania a dalo by sa povedať aj celkom hladko a stali sa majsterkami okresu druhý rok po sebe. Škoda, že táto veková kategória nie je postupová a nemôžu si zmerať sily aj s ďalšími súperkami.
Našu školu reprezentovali: Aneta Mrázová (4.A), Eva Balaščíková, Sarah Kujanová, Laura Walterová, Lea Kolandrová, Klaudia Hurbanová (4.B), Tatiana Karkošková, Dominika Danihelová (5.A), Vanessa Kimličková, Barbora Šmahlíková, Alexandra Kováčová a Šárka Rybecká (5.B). K úspechu im gratulujeme.
Výsledky