Do galérie Vianočný jarmok boli pridané fotografie.
V piatok 11. decembra, podobne ako už päťkrát predtým, sa átrium našej školy zaplnilo vianočnou atmosférou. Nadišiel dlho očakávaný deň, kedy sme privítali ducha Vianoc. Už od skorého rána všetci jarmočníci, teda deti a pani učiteľky, chystali svoje stánky s tovarom – výrobkami, ktoré vyrobili šikovníci z našej školy, mamičky, babky, tety... A tieto malé radosti mali ozaj veľký úspech. Ale to nebolo všetko. Aký by to bol jarmok bez chutného občerstvenia? A tak pre hladošov sme pripravili vianočnú kapustnicu, obľúbené palacinky s džemom či chlieb s masťou a cibuľou. V ponuke nechýbali ani klasické i menej tradičné vianočné koláčiky – medovníčky, mafiny, vanilkové rožteky, ale i slané tyčinky a keksíky pre psíkov. Škola sebe – tak by sme mohli nazvať náš jarmok. Pretože sme všetko vyrobili sami a pre seba. To znamená, že peniaze, ktoré sme predajom našich výrobkov získali, zostanú škole a tá ich využije na potrebné pomôcky. Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli našu obľúbenú akciu zorganizovať, a už dnes sa tešíme, že sa na budúci rok o tomto čase znova stretneme.