Od 26. apríla 2021 pokračuje vzdelávanie prezenčnou formou pre všetkých žiakov I. stupňa a aj pre všetkých žiakov 2. stupňa. Podrobné informácie o spôsobe a podmienkach nástupu do školy nájdete v „Pokynoch upravujúcich podmienky prevádzky školy od 26.04.2021“ v prílohe.
V záujme zjednodušenia a urýchlenia vstupu detí do školy po víkende sme pristúpili k nasledovným zmenám:
Pre žiakov 5. až 9. ročníka začína v pondelok vyučovanie od 8:55 hod. Budova školy pre nich bude otvorená od 8:20.
Každý žiak odovzdá pri vstupe do školy tlačivo "Čestné prehlásenie o bezinfekčnosti". Toto tlačivo treba dôsledne vypísať - aj zakrúžkovať možnosť, ktorá sa Vás týka, prípadne dopísať dokedy Vám platí výnimka po prekonaní ochorenia COVID-19.
Treba si dôsledne prečítať pokyny. V čestnom prehlásení pre rodičov žiakov 1. stupňa je potrebná len informácia o absolvovaní testu v prípade rodiča, ale v čestnom prehlásení pre rodičov žiakov 5. až 9. ročníka je potrebná informácia o absolvovaní testu v prípade rodiča ale aj žiaka alebo informácia o výnimke.
Tlačivom sa všetci žiaci musia preukázať vždy v pondelok pri vstupe do školy a následne ho odovzdajú triednej učiteľke. Bez tohto tlačiva nebude žiakovi umožnený vstup do budovy.
(Ak dieťa nenastúpi v pondelok, tak v deň nástupu do školy odovzdá tlačivo triednej učiteľke.)
Taktiež bude v prevádzke i školská jedáleň. V prípade že Vaše dieťa, ktoré nastupuje od pondelka do školy (žiaci 5. až 7. ročníka) a má záujem sa aj stravovať v školskej jedálni, je potrebné ho prihlásiť na obedy na mailovej adrese beata.klempova@zssturma.sk do piatku 23. apríla 2021 do 12:00 hod.
Pokyny upravujúce podmienky prevádzky školy od 26.04.2021
Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti pre rodičov žiakov 1. stupňa
Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti pre rodičov žiakov 2. stupňa