Do fotogalérie bol pridaný nový album Čokoládová tretra.
Jubilejná piata Čokoládová tretra Slovensko mala svoje finále už tradične v Košiciach. Organizátori pripravili pre finalistov ako predkrm možnosť zapretekať si v dvojboji, na 60m a skok do diaľky počas Košického JBL JUMP FEST ako jeho pred program. Využila to polovica z finalistov a potom si vychutnala aj veľké preteky na Čokoládovej tretre.
Výkonmi naši malí atléti nesklamali na obidvoch podujatiach. Naopak. Predviedli krásne súboje a vo väčšine disciplín budú môcť slovenské deti opäť konkurovať tým českým na finálovom podujatí v Ostrave.
Štvorica našich žiakov v zložení Richard Mráz (4.A), Marek Išunin (5.A), Matias Michalovič (5.C) a Andrea Mrázová (6.B) si počínala výborne na Jump feste aj na Čokoládovej tretre. Priblížime sa však len k výkonom z finálového podujatia Čokoládová tretra. Všetci bojovali o čo najlepšie výkony a umiestnenie, lebo vedeli, že prvých osem v každej disciplíne postupuje na medzištátne finále do Ostravy. Nie všetkým sa to podarilo, ale svoje osobné maximá si zlepšili všetci, čo ich môže určite tešiť. Marek súťažil v hode raketkou. Andrea v hode raketkou aj v behu na 300 m. K postupu na 300 m jej chýbal naozaj len kúsok. Najlepšie si počínal Matias, ktorý postúpil do Ostravy v behu na 300 m (3. miesto) aj v hode raketkou (5. miesto). Čerešničkou na torte bol výkon Riška Mráza, ktorý zvíťazil na 200 m šprint a postupuje tak do Ostravy z 1. miesta.
K týmto úžasným výkonom im všetkým gratulujeme a držíme palce, aby sa im aj naďalej takto darilo a tým čo sa podarilo postúpiť samozrejme budeme držať palce aj v Ostrave.
Hod raketkou - chlapci - výsledky
Hod raketkou - dievčatá - výsledky