Do galérie Nočný beh vo Vysokých Tatrách boli pridané fotografie.
Kto tvrdí, že so športom opatrne, ten je buď lenivý, alebo nemá dobrých priateľov. Naše deti síce nie sú lenivé a kamošov majú tiež dosť, no aj tak nelenili a užili si úžasný športový víkend od piatka do nedele v našich nádherných Vysokých Tatrách, na Štrbskom plese. V piatok zdolali Hrebienok, povozili sa lanovkou a dosýta na nadýchali čerstvého vzduchu. To bola vlastne príprava na sobotňajšie športové preteky. Vtedy ešte nikto netušil, že čo ich čaká... To, že sú slávni reprezentanti našej školy pochopili pri registrácii, keď sa všetci tvárili, že ich poznajú, ba dokonca s nimi natočili aj uvítacie video a milo sa usmievali. Samozrejme sa im to páčilo a vychutnávali si pocit známych osobností. V sobotu nastúpili na svoje behy, slniečko krásne svietilo a užili si svoje prvé preteky. Bežali vynikajúco za podpory šašovského tímu, ktorý tvorili pani učiteľky Lenka, Lucka, Monika a po dobehnutí získali medaile. Potom už začali tradičné i netradičné atletické súťaže a v ringu naložili v boxovom súboji aj Tomi Kid Kovacsovi, podali si ruky s reprezentantom v lyžovaní Adamom Žampom i s našimi kanoistami. A aby toho nebolo málo, večer si vymenili úlohy so šašicami, obliekli si ich kostými, fandili pani učiteľkám na 5km behu a štartovali behy pre dospelých, ba rozdávali medaile dobiehajúcim bežcom. Niektorí dospeláci sa museli riadne zohnúť, aby im dosiahli na krk. A opäť sa všetci tvárili, že ich poznajú, podávali im ruky a fotili sa s nimi. Najväčším prekvapením boli Janko a Marek, ktorí zabehli 5km beh s dospelými vo výbornom čase a nechali za sebou mnoho dospelých, vrátane pani učiteliek...a sme na nich preto právom pyšné. Zažili sme neopakovateľný víkend radosti, zábavy, priateľského správania a krásnych zážitkov z nádhernej tatranskej prírody. Vďaka vám pani učiteľky.