Do galérie Geografická olympiáda boli pridané fotografie.
Geografickej olympiády sa zúčastnili aj žiaci z našej školy. Záujem o preukázanie svojich vedomostí prejavili štyria žiaci 2. stupňa, ktorí majú geografiu ako svoj obľúbený predmet a ochotne išli reprezentovať svoju školu. Medzi úspešných riešiteľov sa podarilo dostať Matúšovi Stachovičovi (5.B), ktorý obsadil veľmi pekné 4. miesto. Ďalší naši olympionici boli Klára Wascheková (6.A), Cyntia Chmelová (6.B) a Šimon Škrovánek (5.B).
Za reprezentáciu školy im ďakujeme.