V sobotu, 12.11.2022 sa v našom Zámockom parku uskutočnili Majstrovstvá AZB v cezpoľnom behu. Účastníkov za krásneho slnečného dňa privítala Iveta Putalová, atlétka, účastníčka OH 2016 v Riu de Janeiro, reprezentantka Slovenska v behu, ďalej trénerka nášho najúspešnejšieho šprintéra Janka Volka - Naďa Bendová, ako aj ďalší zástupcovia Slovenského atletického zväzu.
Súťažilo sa v detskom štafetovom krose, i v samostatných behoch podľa jednotlivých kategórií. V náročnej súťaži sa najviac darilo Riškovi Mrázovi, ktorý si vybehal perfektné 2.miesto. Pravdupovediac, mal obrovskú smolu, lebo víťazstvo mu ušlo len o pár centimetrov... Sme veľmi radi, že pretekov sa zúčastnili aj ďalší žiaci našej školy – Sofia Šerešová, Andrea Mrázová, Nelka Fehérová, Mia Cíferská, Marcelka Robová, Adam Cíferský a Viktor Varada.
Všetkým bežcom gratulujeme a prajeme veľa vydarených pretekov.