V utorok sa naše dievčatá zúčastnili na okresnom kole v hádzanej základných škôl. Na turnaji sme odohrali zápasy so ZŠ Dérera Malacky 24 : 19, ZŠ Rohožník 15 : 23 a ZŠ Stupava 5 : 18. S jedným víťazstvom a dvomi prehrami sme obsadili 3. miesto.
V stredu odohrali školský turnaj v hádzanej aj naši chlapci. Viedli si o niečo lepšie. Po dvoch víťazstvách a jednej prehre si odniesli strieborné medaily. Zvíťazili so ZŠ Záhorácka Malacky 26 : 18 a ZŠ Dérera Malacky 18 : 9. Neuspeli len s víťazmi turnaja ZŠ Stupava 16 : 30.
V družstve dievčat nás reprezentovali Viktória Slámová, Eliška Kurová, Viktória Kudličková, Hana Húšková, Veronika Hrončeková, Melinda Hajdinová, Marcela Roobová, Lenka Varkondová, Lilian Alžbeta Belanská, Laura Gulbišová, Elizabet Pšenicová a Samantha Kozlová.
Chlapci nastupovali v zložení Mario Tarik Pospíšil, Marko Valachovič, Jakub Šišulák, Šimon Nižňanský, Boris Čurilla, Denis Benkovič, Kristijan Antić, Lukáš Lančarič, Richard Mráz, Luka Josimović, Jakub Tylka a Andrej Trenčanský.
Ďakujeme.
Hadzaná okresné kolo staršie žiačky - výsledky
Hadzaná okresné kolo starší žiaci - výsledky