Do galérie Naši basketbalisti nezasiahli do bojov o medaily boli pridané fotografie.
V pondelok 25. novembra sa na našej škole uskutočnil okresný turnaj v basketbale starších žiakov, ktorého sa zúčastnilo až osem družstiev. Naši chlapci zvládli svoj prvý zápas v skupine so Sološnicou 17:7, ale to bolo z ich strany pre dnešok všetko. V ďalších dvoch zápasoch narazili na súperov zo ZŠ Stupava a ZŠ Dérera, s ktorými by museli hrať na úplne inej úrovni a snažiť sa čo najviac po celých 16 minút zápasu. Do týchto zápasov sme vstúpili vždy s veľmi slabým nasadením. Súper si vždy veľmi rýchlo spravil komfortný náskok, tak dostali šancu si zahrať aj všetci hráči z našej striedačky. Podarilo sa nám teda uhrať len tretie miesto v skupine a celkovo sme sa umiestnili na delenom 5. mieste v okrese.
Našu školu reprezentovali Gabriel Török (6.B), Artur Haba, Jozef Daniel (7.A), Tomáš Gulbiš, Branislav Balaščík, Nicolas Salay, Radovan Vranek, Kristián Kopecký (7.B), Peter Král (8.A), Samuel Schreiner, Alexander Klimčík, Marko Hejnal a Denis Pavúček (9.A).